برگزاري انتخابات هیئت مدیره فروشندگان و تولید کنندگان کیف و کفش کشور

رئیس و نائب رئیس اتحادیه کفاشان تبریز، به عنوان هیئت مدیره اتحادیه کشوری کیف و کفش انتخاب شدند.

جواد حسین نژاد رئیس و رسول افراشته نائب رئیس اتحادیه کفاشان تبریز، به عنوان هیئت مدیره اتحادیه کشوری کیف و کفش انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه کفاشان تبریز، در این انتخابات که بیش از 100 نفر از اعضای هئیت مدیره اتحادیه های صنفی کیف و کفش از استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، همدان، خراسان رضوی، مازندران، تهران و سایر شهرهای کشور در تالار سپیده تهران حضور داشتند اتحادیه کفاشان تبریز به عنوان هیئت مدیره انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش از بین 27 کاندیدای عضویت در هئیت مدیره، جواد حسین نژاد و رسول افراشته از تبریز به عنوان اعضای هیئت مدیره اتحادیه کشوری فروشندگان و تولیدکنندگان کیف و کفش انتخاب شدند.

این گزارش می افزاید: این اتحادیه به عنوان یک تشکل بالادستی صنفی که جنبه مشورتی خواهد داشت و به عنوان رابط دولت و فعالان کیف و کفش در راستای حساس سازی مسایل و مشکلات فعالان صنعت کیف و کفش سراسر کشور عمل خواهد کرد.

شایان ذکر است، شجری و شکیب راد از تهران، ثابتی از مشهد، مقنی و گازورانی از همدان اعضای منتخب هیئت مدیره اتحادیه کشوری فروشندگان و تولیدکنندگان کیف و کفش هستند که با دو نفر منتخب از تبریز، هفت نفر به عنوان هئیت مدیره فعالیت خواهند کرد.